Nuorodos

Dauguma krepšinio fanų žino keletą pagrindinių krepšinio portalų, kuriuose lankosi kiekvieną dieną, tačiau šios sporto šakos svetainių internete yra labai daug. Ir nenuostabu, juk Lietuva - krepšinio šalis. Nusprendėme šiame skyrelyje pristatyti ir apžvelgti įvairius Lietuvos krepšinio puslapius bei tinklaraščius. Tad pradėkime:

Krepsiniobateliai.lt - informacinis tinklaraštis apžvelgiantis naujausius ir populiariausius krepšinio batelius. O naujienų šiame sektoriuje išties nemažai. Didžiausios sporto avalynės gamintojos, Nike ir Adidas, nuolat pristato vis modernesnius, pažangesnius krepšinio kedus, su kuriais treniruojasi ir rungtyniauja garsiausi pasaulio krepšininkai. Kokius sportbačius išsirinkti, kurie kedai patikimiausi - apie visą tai ir dar daugiau šiame internetiniame BLOG’e.

Krepsinioprekes.lt - šiame puslapyje rasite naujausių krepšinio prekių, tokių kaip kedų, kamuolių, aprangų aprašymus bei nuorodas, kur tas prekes galima įsigyti internete. Pasaulinio mąsto kompanijos, kaip pvz Spalding, Molten, Nike, Adidas nuolat pristato naujos produkcijos krepšininkams, todėl jei norite neatsilikti nuo vyraujančių madų, sekite šio tinklapio naujienas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *